Не патрулюванням єдиним...

 • 3 бер. 2017 14:47
 • 815
  • Новина Не патрулюванням єдиним... Ранкове місто. Кропивницький

  Щоденний моніторинг стану міських доріг виявив значну ямковість,що,на думку поліції,суттєво впливає на безпеку дорожнього руху.

  За останній тиждень працівники поліції склали на посадовців п'ять адміністративних протоколів. Зокрема, два протоколи були складені патрульними за ч. 1 ст. 140 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт). Причиною складання адміністративних матеріалів стали дорожньо-транспортні пригоди, які сталися на вулиці Вокзальній і вулиці Волкова через незадовільне утримання комунальниками стану проїжджої частини. Від так через деформацію дорожнього покриття, на вулиці Вокзальній, водій автомобіля Volkswagen заїхав у вибоїну глибиною 20 сантиметрів та пошкодив колесо і бампер, такі ж пошкодження транспортного засобу отримав і водій автомобіля Toyota Corolla, який потрапив у ДТП на вулиці Волкова. У разі позитивного рішення суду на користь водіїв, їм мають відшкодувати завдані збитки.

  Від початку тижня працівники сектору безпеки дорожнього руху УПП Кропивницького склали на посадовців 10 вимог (приписів) на усунення недоліків в утриманні шляхової мережі. Дві посадові особи вже притягнуто до відповідальності за несвоєчасне усунення недоліків в утриманні дорожнього покриття.

  Від так на організацію, яка проводила ремонтні роботи на вулиці Преображенській і не привела дорожнє покриття до належного вигляду, не забезпечила безпечний рух транспорту та пішоходів винесено постанову за ч. 3 ст. 140 КУпАП.

  Незадовільний стан дорожнього покриття на вулиці Бєляєва змусив працівників поліції направити інформацію не лише до міськвиконкому, але і прокуратури. Восени 2016 року на цьому відрізку дороги були розпочаті ремонтні роботи, після проведення яких на покритті утворилися деформації, зокрема осідання та вибоїни, розміри яких значно перевищують допустимі. Унаслідок такого стану утримання доріг порушено нормальне функціонування транспортної системи міста. Проїжджаючи вулицею Бєляєва, водії вимушені маневрувати по всій ширині проїзної частини, створюючи при цьому аварійно-небезпечну ситуацію, наражаючи інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

  Всі матеріали справ розглядатимуться у судовому порядку. Після чого має бути ухвалено рішення щодо притягнення до відповідальності посадовців, які не виконали свою  роботу.

  За матеріалами прес-служби УПП Кропивницького