Не все так погано у нашому домі...

 • 1 лист. 2016 19:56
 • 826
  • Новина Не все так погано у нашому домі... Ранкове місто. Кропивницький

  Дослідження охопили загальний рівень, регламент міської ради, положення про депутатські комісії, роботу виконкому, взаємодію з громадою, електронні петиції, звітність перед громадою тощо. Отже, у загальному підсумку Кропивницький посідає 8-е місце (44%), регламент міської ради - на 3-му місці(82%, дякуючи екс-секретареві Володимиру Смірнову та громадськості), положення про депкомісії - на 4-му місці (46%, теж не без участі громадськості), чого не скажеш про виконком (4%, що є надто низьким показником - 11-е місце, з урахуванням низки міст на одній сходинці рейтингу).

  Статут територіальної громади Кропивницького є демократичним лише на 43%, тому посідає 5-е місце, рівень громадських слухань - на 10-му місці (27%), рівень місцевих ініціатив - 33% і 9-е місце(низка міст мають однакову кількість "балів"). За якістю загальних зборів громадян наше місто посідає жахливу  8-у сходинку (пропустивши майже два десятки міст вперед) з 19%.

  А от електронні петиції приємно здивували. Хоча в топ-сотню Кропивницький не потрапив, проте 73% -  вельми вагомий показник. Але вже наступний чинник - громадський бюджет - вибиває нас з рейтингу з причини відсутності такого. З іншого боку, громадський бюджет мають лише п"ять міст України, тож задніх не пасемо.

  Звітність міської влади перед громадою на рівні 45% - 7-е місце відповідно. В цілому непогано. А от у консультаціях з громадськістю Кропивницький отримав 100%, розділивши перше місце з Чернівцями та Краматорськом (ми другі). Але з громадською експертизою ми взагалі по "нулях" - ще й чомусь заблоковані. На помічниках-консультантах депутатів Кропивницький знову отримав 100%, ставши у топ-сотні другим.

  За низкою інших показників результати не оприлюднені. Деталі на сайті ucipr.org.ua

  Підсумовуючи, слід відзначити боротьбу громадськості і "демократичних сил" за "життя по-новому", але дещо вимагає негайного "покращення". Сподіваємось, воно настане  вже незабаром.