Неповнолітні засудженні зайнялися писанкарством

 • 5 трав. 2016 14:24
 • 559
  • Новина Неповнолітні засудженні зайнялися писанкарством Ранкове місто. Кропивницький

             Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Тому неможливо не очікувати на ту непередавану атмосферу радості й щастя, коли всі, від мала до велика, збираються на святковому богослужінні, а потім повідомляють один одному, що відбулося велике чудо: «Христос Воскрес!».

          Але до великого свята треба й готуватися відповідно. Саме тому,           29 квітня 2016 року, напередодні Великодня, неповнолітні Кіровоградської установи виконання покарань (№14) взяли участь у цікавому заході           арт-терапії шляхом виконання малюнків на писанках та крашанках.

         Слід зазначити, що арт-терапія сьогодні вважається одним з найбільш м'яких, але ефективних методів, який допомагає розслабитися та зняти напругу, а також запобігти багатьом негативним психоемоційним станам. Тож, цього дня неповнолітні отримали можливість виразити свій внутрішній світ через творчість, а допомагали їм у цьому інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи Наталія Завада та психолог відділу Тетяна Ковальова.

         Юнаки були дуже задоволені, бо цього разу їм випала нагода випробувати власні сили не за допомогою малюнків на звичайному папері, а на своєрідному невід’ємному атрибуті прийдешнього свята – пасхальних крашанках.

           Писанки видались яскраві та вбрані по святковому, творчої фантазії хлопців не було меж, тому яскраві посмішки, зображені на крашанках стали справжнім відображенням внутрішнього стану юнаків та щирого важливого значення для них великого свята.

   

  Тетяна Коханенко