Незабутнє святкування Дня бухгалтера на історичній Чигиринщині

 • 19 лип. 2017 10:43
 • 1355
  • Новина Незабутнє святкування Дня бухгалтера на історичній Чигиринщині Ранкове місто. Кропивницький


  15 липня 2017 року компанія «Інтелект-Кіровоград» організувала подорож до місця зародження козацтва для своїх клієнтів, де всі змогли насолодитися мальовничими краєвидами та яскраво відсвяткувати День бухгалтера. Цей день виявився максимально насиченим екскурсіями та пішими прогулянками.

  Учасники побували в м.Чигирин та відвідали Музей Богдана Хмельницького. Де у залах музею висвітлюються теми, які розкривають військову та державотворчу діяльність гетьмана та події Національно – визвольної війни українського народу середини XVII ст.

  Поряд з музеєм Б. Хмельницького знаходиться гетьманська резиденція. В резиденцію входять палац гетьмана, будинок батьків Хмельницького, військова канцелярія та скарбниця. А неподалік від резиденції, на терасі відбудували церкву Петра і Павла, в яку учасники також завітали. Далі всі піднялись на так звану, Замкову гору, з якої добре видно віддалені села, пагорби і низи Тясмину, далекі Придніпровські рівнини і ліси.
  При в’їзді в Суботів постає велична споруда визначної архітектурної пам’ятки XVII ст. – церква Святого Іллі. Саме в цій церкві, за літописом, і було поховано великого гетьмана. Поруч із церквою розташоване замчище Б. Хмельницького площею біля 2 га. Археологами досліджена лише невелика його частина, що додає цьому місцю певну загадковість.

  На обід у всіх учасників туру була чудова можливість відвідали справжню Гетьманську корчму, яка знаходиться неподалік Іллівської церкви, де нас зустрів привітний персонал, в національних костюмах, що додало всім ще більшу можливість поринути в подорож до минулого нашого краю.
  І наостанок, всі учасники відвідали Холодний Яр, де побачили перший 1 000-літній дуб, названий на честь Максима Залізняка, котрий разом з гайдамаками, спочивав та проводив наради на цьому місці за часів Коліївщини.

  На радість організаторам цього туру, навіть, погода була саме для подорожі. Завдяки комфортній температурі повітря, втоми чи незручностей не відчувалося. Всі учасники були в захваті від подорожі: з цікавістю слухали екскурсоводів, фотографувалися та роздивлялися пам'ятки історії.
  По відгукам учасників, з впевненістю можна зробити висновок, що святкування Дня бухгалтера вдалося! І організатори цьому надзвичайно раді, тому що ПП «Інтеллект-Кіровоград» працює саме для Вас – наші шановні клієнти!