Ноутбук за комуналку пропонує кіровоградцям ПриватБанк

 • 11 лип. 2016 16:57
 • 831
  • Новина Ноутбук за комуналку пропонує кіровоградцям ПриватБанк Ранкове місто. Кропивницький

  1 липня стартувала нова акція ПриватБанку до початку нового навчального року - «Ноутбук за комуналку в Приват24», яка діятиме до 30 вересня 2016.

  Кіровоградці отримали унікальну можливість стати власником новесенького ноутбуку, всього лише здійснюючи звичайні платежі в Приват24.

  Стати учасником акції може кожен клієнт ПриватБанку, віком понад 16 років, який зареєструється в акції на сторінці ПриватБанку та  здійснить комунальні чи інші платежі на сайті privat24.ua в розділі "Мої платежі" на суму від 50 грн.

  “Шановні кіровоградці, пам’ятайте - чим більше платежів, тим більше шансів виграти ноутбук, - наголошує Олексій Харін, керівник Бізнесу платежів та переказів Кіровоградської філії ПриватБанку.  - Бажаю всім удачі! Впевнений, що хоч один із 9 ноутбуків приїде на Кіровоградщину”.

  Розіграш ноутбуків відбудеться в 3 етапи по 3 ноутбуки щомісяця. Учасник акції за весь період акції може виграти лише один ноутбук.

  Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat.

  ПриватБанк нагадує, оплачуючи комунальні платежі в Приват24, не потрібно повідомляти показники лічильників у комунальні підприємства області, ПриватБанк зробить це за свої клієнтів сам. Оплатити усі комунальні послуги можна за кілька хвилин у касах відділень банку, через термінали самообслуговування чи в Приват24.

  1 597 704 комунальних платежів здійснили жителі Кіровоградщини за шість міцяців поточного року через ПриватБанк, з них 311 107  платежів  - через інтернет-банкінг Приват24.

   Анжела Дзінзюра