Інспекція із благоустрою закликає кропивничан до активної боротьби з амброзією

 • 31 серп. 2023 08:30
 • 535
  • Новина Інспекція із благоустрою закликає кропивничан до активної боротьби з амброзією Ранкове місто. Кропивницький

  Кожного дня працівники інспекції із благоустрою Кропивницької міської ради виявляють такі порушення як стихійна торгівля на тротуарних та проїжджих частинах, проведення земляних робіт без дозвільних документів, знищення чи пошкодження зелених насаджень. Утім актуальним на сьогодні є сезонне лихо — несвоєчасне скошування бур’янів.

  Особливу увагу працівники інспекції приділяють саме карантинним рослинам, зокрема амброзії, яка завдає великої шкоди містянам, що страждають на алергію.

  - Інспектори реагують та вживають заходи на чисельну кількість скарг різного роду порушень, які надходять на адресу інспекції з благоустрою. В разі невиконання Правил благоустрою території міста- для таких порушників передбачені штрафні санкції від 340 до 1700 гривень, - наголошує начальник інспекції із благоустрою Олександр Брюховецький і закликає кропивничан бути відповідальнішими, не ігнорувати попередження працівників інспекції та вчасно реагувати на зауваження і не допускати свої прилеглі та закріплені території до такого стану, коли інспектор вимушений скласти адмінпротокол для притягнення до відповідальності.

  Джерело: Кропивницька міська рада