О 12:00 в прес-клубі відбудеться прес-конференція депутата Кіровоградської облради

 • 22 груд. 2016 11:08
 • 695
  • Новина О 12:00 в прес-клубі відбудеться прес-конференція депутата Кіровоградської облради Ранкове місто. Кропивницький
   
  У четвер, 22 грудня 2016 року, о 12:00 в Прес-клубі Кропивницького (вул. Соборна 1-А, ТЦ «Копілка», 2 поверх) відбудеться прес-конференція депутата Кіровоградської обласної ради Ігора Степури, який розповість про відкриття провадження в Ленінському райсуді Кіровограда щодо неправочинності рішення Кіровоградської міської ради від 17 листопада 2016 року №692 «Про оптимізацію мережі лікувально–профілактичних закладів державної комунальної власності м. Кропивницького та реорганізацію пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни».
   
  12 грудня 2016 року Ленінський районний суд в місті Кіровограді ухвалив рішення відкрити провадження за позовом депутата Кіровоградської обласної ради Ігора Степури, а 2 лютого 2017 року відбудеться перше судове засідання.
  Відомо, що в ході сесії 17 листопада, перед прийняттям відповідного рішення, перед депутатами виступив голова фракції ВО «Свобода» в Кіровоградській міській раді Сергій Капітонов. Він акцентував увагу на тому, що прийняття такого рішення буде злочином. На жаль, міський голова та депутатський корпус не дослухалися до застережень С. Капітонова.
  Ігор Степура пояснить, в чому полягає порушення Закону.