Обережно! Суха трава

 • 7 трав. 2016 12:40
 • 1122
  • Новина Обережно! Суха трава Ранкове місто. Кропивницький

  Для пожежі достатньо іскри!

  Тепла погода та суховії створюють сприятливі умови для виникнення пожеж на відкритих територіях та в природних екоситемах. Досить часто  горіння переростає у неконтрольований процес, коли вогонь загрожує знищенням житлових будинків та господарчих споруд, лісових масивів, завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, призводить до пошкодження ліній електропередач, газо- та нафтопроводів.

  Шановні громадяни!

  Не допускайте необережності у поводженні з вогнем. У пору високих температур не розкладайте багать, не підпалюйте сміття, не кидайте непогашених недопалків та сірників – слідкуйте, щоб випадкова іскринка не переросла в пожежу.

  У випадку, якщо ви помітили дим, тління або слабкий вогонь, які свідчать, що пожежа тільки починається, спробуйте загасити його самотужки. Іноді досить просто затоптати полум'я або збити гілками листяних порід дерев, залити відром води або закидати піском чи ґрунтом. 

  Якщо пожежа досить сильна, якнайшвидше телефонуйте до служби порятунку за телефоном "101", повідомте про подію, її масштаби та чітко вкажіть місце події.

  Прес-служба У ДСНС в області

  Кіровоградська обласна організація ДПТ України