Обласна бібліотека Чижевського запрошує кропивничан на заходи 5 - 11 грудня

 • 2 груд. 2016 13:17
 • 853
  • Новина Обласна бібліотека Чижевського запрошує кропивничан на заходи 5 - 11 грудня Ранкове місто. Кропивницький
   
  Книжкові виставки:  До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у відділах бібліотеки працюють книжкові виставки “СНІД: знати, щоб жити” (відділ абонемента), виставка-застереження “Скажемо  СНІДу – ні!” (відділ обслуговування користувачів). 8 грудня у відділі документів з  економічних, технічних та природничих наук розпочне свою роботу книжкова виставка “Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє”. Література, представлена на книжковій виставці, висвітлює питання державної політики в галузі енергетики; споживання традиційних джерел енергії в структурі народного господарства; проблеми боротьби з негативним впливом, якого завдає довкіллю енергетична галузь; перехід від традиційних до альтернативних і перспективних енергоносіїв. Запрошуємо до перегляду. 
  Літературні читання: 5 грудня о 14.00 відділ обслуговування користувачів проводить літературно-мистецький захід до 85-річчя від дня народження українського письменника Григора Тютюнника «Коли слова оживають».
  Відкриття:  6 грудня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудеться презентація виставки реконструкцій історика, дослідника, краєзнавця Олександра Чорного «Фортеці Задніпров’я у XVІІІ столітті».
  Презентація: 7 грудня о 13.00 у холі І поверху обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться відкриття виставки витинанок «Все в ажурі» (творчі роботи студентів графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка). 
  Презентація: 8 грудня о 17.00 у відділі обслуговування користувачів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського  відбудеться презентація російськомовного видання світового бестселера “Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним" у перекладі Лукії Зурнаджи за підтримки Посольства США в Україні, вийшла у видавництві “Дуліби”. Ця книга присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства поляків, навмисне морення голодом радянських військовополонених, Голокост, розстріли німцями цивільного населення в ході антипартизанських операцій, післявоєнні етнічні чистки... Дві тоталітарні системи здійснювали однакові злочини в один і той же час, в одних і тих же місцях, сприяючи один одному і підбурюючи один одного. 
  «Криваві землі» отримали 9 перших премій у різних номінаціях, були названі «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Вона миттєво стала світовим бестселером, витримала 29 видань 26 мовами світу. Книга вже була презентована в  Дружківці, Костянтинівці, Краматорську Донецької області, у Маріуполі, Полтаві, Запоріжжі, Одесі, Чернігові, Ніжині, Вінниці та інших містах. Основна мета цього видавничого та просвітницького проекту – поширення серед російськомовного населення України та поза її межами науково-історичної інформації про два злочинні режими. 
  Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує  усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних. У понеділок, 5 грудня до дня народження Уолта Діснея  о 17.00 відбудеться тематичне засідання клубу розмовної англійської мови “Чарівна подорож до світу мультфільмів”.
   
  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ