Обласний прокурор вимагає якісного розслідування рейдерських захоплень

 • 24 лют. 2017 10:42
 • 678
  • Новина Обласний прокурор вимагає якісного розслідування рейдерських захоплень Ранкове місто. Кропивницький
   
  Прокурор вимагає якісного розслідування злочинів, пов’язаних з рейдерським захопленням земельних ділянок.
  Прокурор області Анатолій Коваленко вимагає від правоохоронців посилити розкриття злочинів, пов’язаних з рейдерським захопленням земельних ділянок, розкраданням бюджетних коштів та знищенням лісових ресурсів.
  Про це очільник прокуратури області повідомив 23 лютого 2016 року під час спільної координаційної наради керівників правоохоронних органів регіону.
  «Відсоток розкриття кримінальних правопорушень, облікованих у звітному періоді за закінченими кримінальними провадженнями, є більшим,ніж по державі. Водночас потребує суттєвого підвищення ефективність досудового розслідування як основного інструменту протидії злочинності, у тому числі на пріоритетних напрямках роботи, як земельна, бюджетна та лісова сфери, а також пов’язаних із корумпованими зв’язками та організованими групами. Звертаюсь до всіх керівників правоохоронних органів посилити розкриття злочинів зазначеної категорії, насамперед пов’язаних з рейдерським захопленням земельних ділянок, розкраданням бюджетних коштів та лісових ресурсів, у тому числі їх вивезенням за кордон», - наголосив Анатолій Коваленко.
   
  Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.