Одарича через суди змушують поновлювати на посадах заступників

  • 13 серп. 2010 09:24
  • 34

    Все частіше з вуст мера Черкас Сергія Одарича злітає слово "колапс". Проте якщо раніше воно звучало в контексті фінансовому, то тепер мер переконаний, що в місті колапс у судовій системі.

    Річ у тім, що черкаські міські суди поновили на посадах секретаря міської ради Анатолія Каленчука та заступника міського голови Володимира Шабанова. Сергій Одарич впевнений, що інші "незаконно" звільнені не забаряться і також скоро повернуться в міськвиконком.

    – Черкаси – єдине місто, де тепер маємо двох секретарів міської ради, адже суд, прийнявши рішення про поновлення Каленчука, не скасував рішення міської ради про обрання на цю посаду Василя Маринкевича, - коментує міський голова Черкас Сергій Одарич. – Ще суд зобов’язав мене зробити Володимира Шабанова членом виконавчого комітету. Це взагалі нонсенс, адже члени виконкому обираються рішенням міської ради, а не завдяки моїм наказам. Зараз ми готуємо звернення до прокуратури та до Президента України, щоб розібрались з цими рішеннями і з'ясували, хто тисне на суди, щоб вони виносили такі рішення, Вікторія Устименко,  "Прес-Центр"