Одеська залізниця запросила на роботу представників масових професій

 • 17 лип. 2016 10:26
 • 1237
  • Новина Одеська залізниця запросила на роботу представників масових професій Ранкове місто. Кропивницький

  15 липня 2016 року колектив відомчої дорожньої газети «Чорноморський гудок» отримав безліч почесних нагород від керівництва регіональної філії «Одеська залізниця», Дорожнього комітету профспілки та Національної Спілки Журналістів України в Одеській області з нагоди 80-річного ювілею.

  Дружній колектив газети отримав відзнаки за вагомий внесок у формування позитивного іміджу філії, сумлінну працю на залізничному транспорті, професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі, достовірність у висвітленні виробничої діяльності та соціальних аспектів життя залізничників.

  Вітаючи  журналістів, в.о. начальника регіональної філії В’ячеслав Єрьомін підкреслив, що уявити життя залізничників без відомчої газети неможливо і свого часу ця газета стала для майбутнього керівника орієнтиром соціальних та виробничих пріоритетів, інтересів одеських залізничників.

  Голова Національної Спілки Журналістів України в Одеській області Юрій Работін побажав колективу газети наснаги, витримки та продовження славетних традицій вітчизняної журналістики.

  Також до теплих слів на адресу редакції приєднався голова об’єднання ветеранів війни та праці Одеської залізниці Володимир Зелений, який зазначив, що жоден випуск видання не обходиться без рубрики «Як живеш, ветеране?». Увага до  життя ветеранів, пенсіонерів залізничного транспорту є безцінною, адже ці люди протягом свого життя плідно працювали заради добробуту магістралі.

  «Родзинкою» заходу стала презентація відеофільму про бурхливу діяльність газети та життя колективу з 1926 року по сьогодення. За багато років змінилися люди, які працювали в газеті, проте, на щастя, незмінним лишається назва видання та пристрасна любов колективу до обраної справи і залізниці.