Олександр Усик битиметься за два пояси у важкій вазі

 • 26 січ. 2018 14:07
 • 1048
  • Новина Олександр Усик битиметься за два пояси у важкій вазі Ранкове місто. Кропивницький
   
  27 січня український боксер Олександр Усик битиметься з латишем Майріс Брієдіс. На кону – два пояси, якими володіють боксери. Олександр Усик – чемпіон світу у важкій вазі за версією WBO, Майріс Бріедіс – за версією WBC. Поєдинок транслюватиме телеканал «Інтер», початок о 22.15.
   
  10 років в ефірі
   
  У січні виповнюється рівно 10 років програмі «Великий бокс», в рамках якої транслюються поєдинки топових українських боксерів. В ювілейному випуску «Великого боксу» ведучий проекту Роман Кадемін разом з експертами та зірковими гостями згадають про найяскравіші боксерські поєдинки, які показував «Інтер», найцікавіші інтерв'ю і гостей у студії програми. А також поговорять про найважливіші події в українському боксі за останні десять років.
   
  «Бокс на «Інтері» – це не просто спортивна програма, – говорить керівник редакції спортивних програм телеканалу «Інтер» Сергій Долбилов. – Це проект, який дає можливість глядачеві в прямому ефірі вболівати за наших спортсменів, співпереживати в момент бою, відчувати почуття гордості під час перемоги, радіти їх досягненням і успіхам. Багато років ми стежили за поєдинками братів Кличко – Володимира і Віталія. Зараз з'явилося нове покоління, яке фактично перейняло у них естафетну паличку, – Василь Ломаченко та Олександр Усик, а також локальні, але не менш яскраві перемоги Віктора Постола, В'ячеслава Сенченка та інших боксерів. За 10 років було багато яскравих подій і боксерських поєдинків, співучасниками яких завдяки «Великому боксу» ставали глядачі «Інтера».
   
  Не пропустіть ювілейний випуск «Великого боксу» і трансляцію одного з найочікуваніших боїв цього року – 27 грудень о 22:15 на телеканалі «Інтер».