• 26 квіт. 2017 09:04
  • 965
    • Новина Олексій Унгуряну з Новоукраїнки здобув бронзу на чемпіонаті м.Черкаси з греко-римської боротьби Ранкове місто. Кропивницький

У них взяли участь близько 250 юних спортсменів з Миколаєва, Кременчука, Черкас, Києва, Золотоноші, Гайсина, Миргорода,  Хорола, Решитилівки,  Новоукраінки, Кропивницького, Новомиргорода. Вихованець новоукраїнської ДЮСШ, Олексій Унгуряну здобув призове третє місце .Ця нагорода дісталася йому у тяжкій боротьбі, адже при вазі 47 кг він боровся в категорії 60 кг, так як категорії 47кг та 53 кг були відсутні в положенні про проведення змагань. Також добре виступили й інші наші борці: Владислав Гросул, Денис Аревшатян  та Вадим Самсоненко, які дійшли до півфіналу. Вітаємо переможця!