• 23 жовт. 2017 11:08
  • 1125
    • Новина «Олімпік» (Донецьк) – «Зірка» (Кропивницький): програш земляків з мінімальним рахунком 0:1 Ранкове місто. Кропивницький

Якщо попередня домашня гра «Зірки» з «Карпатами» була валідольною, то та, яку зіграли «Олімпік» і «Зірка» на київському стадіоні «Динамо», на якому донеччани грають свої домашні матчі, стала супервалідольною.

У першому таймі господарі поля хоча й намагалися домінувати, однак у них це не надто добре виходило, зокрема й завдяки нашому воротареві Євгенові Пасту. На що багатий був матч, так це на жовті картки, і передусім для гравців «Зірки», які коли заробляли їх цілком заслужено, а коли й не дуже.
    На 38-й хвилині головний суддя матчу Євген Арановський показав нашому Максимові Ковальову червону картку за те, що той зірвав потенційний вихід суперника один на один з воротарем. Після цього «Зірці» стало важче захищатися, але вона однак одним лише захистом не обмежувалася.

На початку другого тайму Євген Паст знову врятував червоно-жовтих, а на 59-й хвилині арбітр показав другу червону картку Артемові Фаворову, після чого стало зрозуміло: нічия для «Зірки» стане найкращим результатом гри. Після цього «Олімпік» невпинно штурмував захисні редути «Зірки», яка, однак, за першої-ліпшої нагоди виривалася в контратаку й мала декілька реальних шансів забити гол. Однак дива не сталося.

А на останній хвилині основного часу під час відбиття бозна-якої за ліком атаки суперника м’яч потрапив у ногу нашого Павла Полегенька і влетів у ворота «Зірки». Відреагувати на цей рикошет цього разу Євген Паст не мав жодної можливості, тож рахунок було відкрито: 0:1. І за додані п'ять хвилин він не змінився.
    Слід подякувати за дуже хорошу гру в цьому матчі Євгенові Пасту, без його майстерності матч міг би закінчитися з набагато більшою кількістю голів у наші ворота.

Наступний матч «Зірка» проведе 29 жовтня вдома з полтавською «Ворсклою». І якщо й у цьому матчі вона не візьме хоча б одного очка, то не за горами для нашої команди перша ліга.

Юрій Сергійчук

Нагадаємо: «Зірка» (Кропивницький) – «Карпати» (Львів): без переможця і без голів