Оновлений автопарк кіровоградських комунальників

 • 13 квіт. 2016 13:58
 • 1123
  • Новина Оновлений автопарк кіровоградських комунальників Ранкове місто. Кропивницький

  Демонстрація придбаної за рахунок кредиту Світового банку спеціальної техніки відбулася на площі Героїв Майдану в Кіровограді.

  Участь в офіційному представленні техніки взяли голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, генеральний директор ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Роман Ілик, працівники підприємства, охочі кіровоградці.

  Сергій Коваленко зауважив, що капітальне оновлення обладнання підприємства «Дніпро-Кіровоград» не проводилося з 1972 року.

  – Мова йде не лише про техніку, – зазначив посадовець, – мова йде, насамперед, про новітні технології очищення води. Сьогоднішній захід – це черговий приклад того, що наша область розвивається. Кредит Світового банку є запорукою розвитку водопостачального підприємства. Ця техніка дасть можливість якісно обслуговувати мережі.

  – Майже чотириста п’ятдесят тисяч населення Кіровоградщини користуються послугами даного підприємства, – зауважив Олександр Чорноіваненко. – Тернистий шлях пройшло підприємство, і в результаті об’єднання водоканалів утворилася велика структура, яка бере воду з Дніпра, очищає її та подає до кожної оселі в містах обласного значення. Безумовно, таке потужне підприємство здатне не лише обслуговувати абонентів, а ще й можливість користуватися коштами кредиту від Світового банку. Це дуже дешевий кредит. Я впевнений, що під керівництвом Романа Ілика та його команди ми зможемо подолати такі проблеми, як недостатня якість води, втрати води, непомірні витрати за рахунок енергонеефективного обладнання, але Світовий банк надав нам можливість це виправити. Депутати обласної ради підтримали це починання, і це технологічне обладнання стало першою ластівкою. Ми будемо робити все, що в наших силах, для того, щоб надавати людям дешеві та якісні послуги.

  Загалом ОКВП «Дніпро – Кіровоград» придбало:

  – колісний екскаватор ЕК-12-00 (1 штука) від ЗАТ «Тверський екскаваторний завод»;

  – екскаватор-навантажувач TLB825-RM (з додатковим обладнанням) (4 штуки) від ЗАТ «Тверський екскаваторний завод»;

  – автокран KS-45729 А на шасі МАЗ (1 штука) від ТОВ «ЗІІ «Торговий Дім «МАЗ-Україна»;

  – каналопромивочну машину KO-503 KP на шасі КАМАЗ (1 штука) від ПрАТ «Спецбудмаш»;

  – вакуумні машини KO-503 V на шасі МАЗ-4571 (5 штук) від ПрАТ «Спецбудмаш»;

  – вантажопасажирські автомобілі ГАЗ-2705 VP-6 (10 штук) від ТОВ «Комерційні автомобілі-Група ГАЗ»;

  – мікроавтобуси ГАЗ-32212 (4 штуки) від ТОВ «Комерційні автомобілі-Група ГАЗ»; 

  – вантажопасажирський автомобіль – електротехнічну лабораторію ETL-35 на шасі ГАЗ-2705 (1 штука) від ТОВ «PROMIX»;

  – вантажопасажирський автомобіль – діагностичну лабораторію водопостачання на шасі ГАЗ-2705 (1 штука) від ТОВ «Комерційні автомобілі-Група ГАЗ»;

  – сідловий тягач МАЗ-5440 V5 (1 штука) від Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗІІ «Торговий Дім «МАЗ-Україна»;

  – напівпричіп МАЗ-93866 (1 штука) від Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗІІ «Торговий Дім «МАЗ-Україна».

  Вартість придбаної техніки – 1 мільйон 230 тисяч 150 доларів США.

  Нове технологічне обладнання розподілять між Кіровоградським, Світловодським, Олександрійським та Знам’янським водопровідно-каналізаційними господарствами пропорційно кількості послуг, які вони надають.

  Нагадаємо, за рахунок коштів Світового банку підприємство отримало унікальний шанс оновити основні фонди та впровадити новітні технології, що дозволить знизити витрати на енергоносії. Провівши тендер, «Дніпро-Кіровоград» провело тендер на закупівлю спеціальної техніки, наявність якої значно покращить ситуацію з проведенням термінового ремонту на системах водопостачання та водовідведення.