Опануйте актуальну професію – вивчіться на електрогазозварника!

 • 21 черв. 2024 14:00
 • 399
  • Новина Опануйте актуальну професію – вивчіться на електрогазозварника! Ранкове місто. Кропивницький

  Зварювальник – професія майже вічна. Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості і від їх якості залежить багато – довговічність і стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки. Зварювальники працюють на будмайданчиках, застосовують свій досвід і навички в машинобудуванні, нафтопереробній промисловості, суднобудуванні, в області енергетики, сільського господарства.

  Зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а висококваліфікованих майстрів наразі бракує. Тому ця професія є високооплачуваною, стабільною, користується попитом на ринку праці.

  Хочете стати висококласним робітником і наразі обираєте напрям, в якому плануєте реалізуватися? Державна служба зайнятості пропонує освоїти професією «Електрогазозварник (2 розряд)».

  На базі Одеського центру професійно-технічної освіти стартує професійне навчання!

  Старт – 25 червня 2024 року,

  Тривалість навчання – 5,5 місяця.

  За цей час ви зможете отримати максимум необхідних теоретичних і практичних навичок, знань, вмінь, станете досвідченим фахівцем.

  Пам’ятайте, час – це наш найцінніший ресурс, який ми можемо перетворити на професійну реалізацію та фінансове благополуччя. Тож не гайте свого часу!

  До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.

  Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/pacfp.

  Або пишіть у Telegram-канал t.me/dcz_kir

  Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

  Кіровоградський обласний центр зайнятості