Опоблок збирає підписи проти Кропивницького як назви міста

 • 24 лист. 2016 13:50
 • 986
  • Новина Опоблок збирає підписи проти Кропивницького як назви міста Ранкове місто. Кропивницький

  В обласному центрі перед Кіровоградською міськрадою партія Опоблок встановила намет для збору підписів проти Кропивницького як назви міста.У наметі працюють два молодики,що роздають календарики та газети,одночасно збираючи підписи містян проти перейменування міста без участі громади.

  Як зазначила присутня біля намету депутатка міської ради Ганна Ніжнікова,питання вже навіть не в Єлисаветграді,а в порушенні Андрієм Парубієм регламенту "під час прийняття доленосного для нашого міста закону".На її думку,подібні рішення має вирішувати виключно громада міста шляхом місцевого референдуму.

  У наданому для ознайомлення тексті звернення до ВАСУ,Євросуду з прав людини та міжнародних громадський організацій є чергові маніпуляції цифрами,а саме -200 000 мешканців,що за логікою звернення мають право голосу.При цьому депутатка не знайшла відповіді на питання,чому вензель має лише Єлизавета,а не всі святі,та чому не питали громаду при всіх перейменуваннях нашого нинішнього обласного центру.

  Від  імені своєї політсили Ніжнікова вимагає повернути громаді міста право на самовизначення з назвою,ухвалення Верховною Радою закону про місцевий референдум та розробку чіткого законодавчого механізму його втілення в життя.

  Як відомо,судовий розгляд об"єднаних в один 14 позовів проти назви "Кропивницький" планують розглянути на початку грудня у Вищому адмінсуді України.