Освітньої субвенції на наступний рік по Кіровоградській області передбачено у сумі 2,8 млрд.грн

 • 29 лист. 2023 12:30
 • 332
  • Новина Освітньої субвенції на наступний рік по Кіровоградській області передбачено у сумі 2,8 млрд.грн Ранкове місто. Кропивницький

  Обсяг освітньої субвенції для місцевих бюджетів Кіровоградщини на 2024 рік складе 2,8 млрд.грн. Це на 19,4% більше, ніж у 2023 році.

  Про це під час апаратної наради з громадами області повідомив заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Шеремет.

  Розподіл освітньої субвенції здійснено Міністерством освіти і науки за удосконаленою формулою розподілу з урахуванням трансформації та формуванням оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти, а також внутрішніх і зовнішніх міграційних процесів, які мають безпосередній вплив на учнів та вчителів. Тому територіальним громадам, які не оптимізували або не завершили процес оптимізації закладів освіти, слід врахувати таку вимогу та ініціювати або прискорити ці процеси, - зазначив Сергій Шеремет.

  Також він додав, що у державному бюджеті на 2024 рік передбачено, але поки що не розподілено субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, вона складе 304,6 млн.грн. (це видатки на оплату корекційно-розвиткових занять, які проводяться для дітей з особливими освітніми потребами).

  Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація