Оздоровчі заходи для засуджених

 • 5 серп. 2016 16:28
 • 1078
  • Новина Оздоровчі заходи для засуджених Ранкове місто. Кропивницький

  Днями,  в котре, в приміщенні Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції,   керівником піднапрямку «Профілактика ВІЛ серед СІН через мережу аптек та КВІ" Кіровоградського обласного благодійного  фонду "Повернення до життя" Оленою Жук та співробітниками КВІ проведено просвітницьку лекції-бесіди з засудженими, які перебувають на обліку в інспекції на теми: «Самозахист від ВІЛ – інфікування та репродуктивне здоров’я», а також «Життя після інфікування ВІЛ та Гепатитом С».

  Співпраця кримінально-виконавчої інспекції з благодійним фондом розвивається вже протягом тривалого часу.

  Оленою Жук через налагоджену взаємодію з кримінально-виконавчою інспекцією проводяться бесіди зі спецконтингентом, в яких лунають заклики до життя без наркотиків та самозахисту свого здоров’я від страшних захворювань.

  Цього разу робота проводилась здебільшого з жінками, які в недалекому минулому вживали ін’єкційні наркотики, адже вони є майбутніми мамами, а нашій країні необхідне здорове покоління.

  Не обійшлося й без чергового проведення експрес – тестування, яке проводилося соціальними працівником фонду шляхом забору крові з  пальця,  й дозволило дізнатися результат вже за 10-15 хвилин.

  Оголошення інформації, отриманої в результаті тестування, відбувалося конфіденційно.

  Маємо великі сподівання, що бодай невеликій частинці споживачів ін’єкційних наркотиків ми зможемо допомогти…

  Марина Марула