"Ozerka Winter Race" - 19 лютого у Кропивницькому відбудуться традиційні зимові велоперегони

  • 2 лют. 2017 14:36
  • 1117
    • Новина «Ozerka Winter Race» - 19 лютого у Кропивницькому відбудуться традиційні зимові велоперегони Ранкове місто. Кропивницький

    ПОЛОЖЕННЯ

    про проведення аматорських велоперегонів

    «Ozerka Winter Race»


    1. Мета і завдання

    Основною метою проведення даного заходу є пропаганда гірського велосипеду, як засобу для активного відпочинку. Завданням суддівської бригади є - виявлення найсильніших аматорів велоспорту у класі Крос-кантрі.


    2. Час та місце проведення, умови участі

    Гонка відбудеться 19 лютого 2017 року, у місті Кіровоград у лісовому масиві за обласною лікарнею. Час проведення та схема траси гонки можуть коригуватись організаторами, в залежності від погодних умов та інших обставин.

    3. Загальна інформація про трасу змагань

    3.1. Траса розташована в мальовничий місцині, яка має тверде покриття (на випадок швидкого потепління). Балка покрита деревами та кущами, є незначні перепади висот. Траса прокладена по лісових прогулянкових доріжках та стежках.

    3.2. Перешкоди: круті повороти, перепони з снігу, вузькі проїзди між дерев.

    3.3. Довжина одного кола залікової траси для становить:

    для чоловіків - два кола по 800 метрів.

    для жінок - 2 кола по 400 м.

    3.4. Траса змагань облаштована позначками старту, фінішу та розташування поворотів. Окремі ділянки траси марковані смугастою біло-червоною стрічкою, довгими дерев’яними палями смугастого кольору та іншими позначками.

    4. Вимоги до учасників змагань

    4.1. Учасниками змагань можуть бути особи, які досягли 16 років до початку змагань. Учасники самостійно відповідають за своє життя і здоров'я, під час змагань, що підтверджується перед початком змагання наданням відповідної заяви до  оргкомітету (від осіб молодше 18 років розписку надають батьки).

    4.2. Категорії учасників:

    леді – жінки та дівчата;

    козаки – чоловіки віком від 16 до 40 років;

    ветерани -учасники старше 40 років.

    4.3. Учасникам, суддям та технікам траси забороняється вживати і перебувати на змаганнях під впливом алкоголю або наркотичних засобів, а також виходити на старт з травмами, які можуть вплинути на безпеку гонки.

    4.4. Кожен учасник повинен мати на старті:

    - велосипед у справному стані;

    - шолом.

    Рекомендується при проходженні траси використовувати велоокуляри та мати при собі ремкомплект.

    5. Реєстрація учасників

    5.1. Попередня реєстрація учасників проводиться до 17 лютого 2016 року, на сайті велоклубу «Там-Де-Ми» (www.velo.kr.ua).

    Підтвердження офіційної реєстрації участі в перегонах відбудеться безпосередньо на місці старту через організаторів, шляхом надання відповідної заяви та реєстраційного внеску у сумі 50 грн.

    У заяві необхідно вказати прізвище та ім'я, стать, рік народження, і місце (населений пункт) проживання (бланк заяви додається та доступний на сайті www.velo.kr.ua).

    5.2. Учасник змагань зобов'язаний пред’явити відповідальному за реєстрацію або суддівській колегії копію документу, що посвідчує його/її особу і рік народження (зазначена вимога не стосується членів велоклубу “Там-Де-Ми”) та отримати реєстраційний номер.

    5.3. Отриманий реєстраційний номер учасники закріплюють на кермі, таким чином, аби судді могли побачити і прочитати його.

    6. Проходження дистанції

    6.1. Для правильного проходження траси на окремих ділянках є контрольні мітки.

    6.2. Схема траси буде опублікована на сайті www.velo.kr.ua та вивішується на інформаційному стенді перед початком гонки.

    6.3.  На дистанції ралі є ділянки:

    - швидкісні;

    - спуску по крутих схилах;

    - технічно складного водіння;

    - ділянки, які вимагають значних фізичних навантажень.

    6.7. При маневруванні учасник може перетинати відхилятись на 1-4 метри від визначених меж, але не порушуючи при цьому цілісність розмітки.

    6.8. Правила руху по трасі:

    - учасники, які їдуть на велосипеді, мають пріоритет над тими, хто пересувається пішки. Гонщики, які спішилися, повинні вести свої велосипеди так, щоб не заважати руху інших (особливо на схилах);

    - велосипедисти можуть обганяти інших, якщо вони не заважають їхньому руху і не створюють загрози зіткнення;

    - ті, хто пересуваються повільніше, повинні по можливості поступатись дорогою;

    - той, хто робить спробу обігнати, повинен голосно подати сигнал про намір обгону, сказавши: «Увага! З права» або «Увага! З ліва»;

    - коли два учасника борються за місце в гонці, заборонено робити різку зміну напрямку руху і будь-який контакт (тілом або частиною велосипеда) для запобігання зіткнення.

    7. Програма змагань

    10:00-10:15 Реєстрація учасників, повторне ознайомлення з умовами змагань, доведення корисної інформації та інструктаж з техніки безпеки

    10:20-10:30  Відкриття змагань

    10:30 Старт залікового заїзду для першої та через кожні 20 секунд наступного учасника у послідовності категорій: Ветерани, Козаки, Леді.

    12:00 Орієнтовний час завершення залікового заїзду.

    12:00-12:25 Підрахунок результатів, підготовка до нагородження.

    12:30-12:45 Церемонія нагородження та закриття змагань.

    12:50-13:50 Дозвільна програма, чаювання біля вогнища, згортання маркування траси.

    8. Визначення переможців

    Результати ралі підраховуються у 3-х категоріях: Чоловіки та хлопці віком від 16 до 40 років; Дівчата та жінки віком від 16 років; за наявності не менше 4 учасників за категорією, Ветерани – учасники старше 40 років.

    Переможцем є учасник, яким в своїй категорії завершено проходження дистанції (згідно умов даного положення), за менший час.

    Учасники, які посіли 1, 2 та 3 місця в кожній з категорій нагороджуються організаторами змагань. Суддівською колегією, спільно з організаторами можуть бути призначені додаткові призові категорії.

    9. Дискваліфікація учасників

    Учасники можуть бути дискваліфіковані при:

    - проходженні дистанції по маршруту, не визначеному умовами та схемою змагань. Дотримання умов проходження траси контролюється суддями із записом в протокол порушень.

    - штовхання або перешкоджання руху іншим учасникам, перебування під впливом алкоголю або інша неспортивна поведінка на трасі. Визначене порушення може бути зафіксоване членами суддівської колегії або будь-якою іншою особою, яка здійснила фото-, відеофіксацію порушень.

    Дискваліфікація учасників проводиться на підставі рішення головного судді змагань.

    10. Фінансування змагань

    Всі витрати, пов'язані з організацією і проведенням змагань: облаштування місця для роботи суддів; робота обслуговуючого персоналу; транспортні витрати; оренда електронного обладнання; послуги медичного працівника; призовий фонд за рахунок реєстраційних внесків учасників та допомоги небайдужих осіб.

    Витрати на прибуття, харчування та проживання суддів, учасників та груп підтримки здійснюється за їхній власний рахунок.

    11. Харчування учасників

    Місце для готування (підігріву) їжі та можливість користуватися вогнищем  будуть надані учасникам в місці розміщення суддівської колегії. При цьому учасники, які  готують їжу та харчуються, не повинні створювати перешкоди для гонки, смітити навколо та додержуватись правил пожежної безпеки.

    12. Додаткові вимоги

    Рух транспортних засобів по трасі під час проведення змагань заборонено. Дозволяється лише у екстрених випадках для надання допомоги учасникам гонки.

    Оргкомітет залишає за собою право змінити програму проведення змагань у разі виникнення непередбачених (форс-мажорних) обставин.

    13. Форс-мажорні обставини

    У разі виникнення форс-мажорних обставин (погодних, соціальних, економічних тощо), коли гонка може стати небезпечною або неможливою, її може бути перервано або перенесено.

     

                                                  ОРГКОМІТЕТ