"Пандемія: час можливостей": Медицина
Питання об’ємне і філософське, тому що дійсно змінилося життя не лише кропивничан, а й усього світу, каже начальниця міського управління охорони здоров’я Оксана Макарук. Про виклики та рішення, які допомагають тримати удар пандемії, вона розповіла в ексклюзивному інтерв’ю нашій редакції
Олександр Артюх: У Кропивницькому були лікарі, які самі йшли в епіцентр хвороби
Перша міська лікарня на Фотречних валах у Кропивницькому стала госпітальною базою для пацієнтів з коронавірусом. Тут, починаючи з березня, цілодобово лікують хворих на COVID-19, розповідає головний лікар Олександр Артюх.
Кропивничанка Олена Баранова за фахом лікар. Вона приймає пацієнтів у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1, багато років завідувала терапевтичним відділенням. Водночас читачі знають її як талановиту письменницю Елеонору Бєльську, авторку трьох книг, лауреата престижних літературних премії, члена Національної спілки письменників України.
Кропивницький: Народжені під час пандемії
Кропивницький історик та громадський діяч Юрій Митрофаненко під час карантину став батьком. Він розповів про свої враження від перебування в Кіровоградському обласному перинатальному центрі.
Пандемія зачепила й онкохворих пацієнтів Кіровоградщини, які після запровадження карантинних заходів стикнулися з проблемою: як дістатись до онкодиспансеру, коли не працює громадський транспорт? З обговорення цієї теми ми розпочали спілкування з лікарем-онкологом обласного клінічного онкологічного центру Кіровоградської обласної ради Андрієм Гардашніковим.