Пасажирам поїздів Одеської залізниці доступний широкий спектр послуг

 • 3 серп. 2016 10:26
 • 743
  • Новина Пасажирам поїздів Одеської залізниці доступний широкий спектр послуг Ранкове місто. Кропивницький

  Регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ УЗ зацікавлена в наданні якісного сервісу своїм пасажирам, саме тому в поїздах філії передбачено надання широкого переліку платних та безоплатних послуг.

  Традиційно, під час подорожі залізницею можна замовити кондитерські вироби, прохолодні напої, гарячий чай або розчинну каву, а в поїздах пасажирського вагонного депо Одеса-Головна – в асортименті є навіть натуральна кава. Якщо ви з собою взяли їжу на вечерю або сніданок, то в поїзді формування Одеської магістралі є можливість за невелику плату скористатися холодильником або мікрохвильовою піччю.

  Заможні пасажири, які турбуються про безпеку цінних особистих речей та мандрують поїздами пасажирського вагонного депо Миколаїв, можуть скористуватися сейфом, який знаходиться під наглядом начальника поїзда. Вартість такої послуги становить 21 грн.

  У поїздах Одеської залізниці під час мандрівки можна організувати й своє дозвілля. Провідник на бажання пасажира може безкоштовно надати настільні ігри – шахи або шашки, а також тут можна придбати свіжу пресу.

  Окремо нагадаємо, що поїздами Одеської магістралі можна передати як невеликий пакунок, так й перевезти власне авто. Наприклад, послуга експрес-пошти – передача конверта вагою до 1 кг від однієї станції до іншою - коштує всього 15 грн, а користування послугами автомобілевозу в напрямку з Одеси до Дніпра або зворотно – 450 грн за перевезення однієї автівки.

   

  Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

  Фото з мережі