Патрульні Кропивницького поговорили з учнями про безпеку в інтернеті

 • 20 лют. 2017 11:19
 • 703
  • Новина Патрульні Кропивницького поговорили з учнями про безпеку в інтернеті Ранкове місто. Кропивницький
   
  Проінформований – значить озброєний. Патрульні Кропивницького поговорили з учнями ЗОШ №13 та ЗОШ №11 про безпеку в інтернеті.
  Кількість користувачів мобільного інтернету щодня невпинно зростає. Особливу небезпеку неконтрольований інформаційний простір приховує для дітей. Наявність інтернету може не тільки допомогати в освіті і бути необмеженим джерелом інформації, але і шкодити здоров’ю та життю.
  Саме тому патрульні Кропивницького спільно з психологом підготували для школярів спеціальний урок, під час якого розповіли учням 6-х, 7-х і 8-х класів про небезпеку спілкування в соціальних мережах, а також до чого можуть призвести закриті інтернет-спільноти на кшталт «Зникни на 24 години» або «Синій кит». Охоронці порядку надали учням конкретні поради, як захистити себе в інтернет-просторі.
  «Зазвичай в соціальних мережах люди пишуть особисті дані, викладають інформацію про своїх родичів, вказують про своє захоплення, вподобання тощо. Отже, за правильного використання така інформація – із знанням особистих деталей – може стати інструментом впливу на людину. Такою інформацією не можуть не скористатися злодії, або збоченці та й взагалі бозна-хто, - розповідає інспектор Сергій Ткаченко. – Діти повинні знати, як правильно поводити себе в інтернеті і яку інформацію краще не розголошувати в соціальних мережах».
  Щоб підлітки не тікали у віртуальний світ від проблем з однолітками, батьки мають налагоджувати з дитиною дружні та довірливі відносини, стверджують психологи.
  Спілкування і батьківська любов замінить дітям віртуальну реальність!
  Пише сайт Патрульної поліції Кропивницького.