Патрульні Кропивницького вчили школярів уникати конфліктів
15 лют. 2017 13:34
969
Для учнів патрульні Кропивницького провели інтерактианий профілактичний захід на тему: "Як уникнути конфліктних ситуацій в шкільному середовищі"
Цього тижня охоронці порядку завітали до двох навчальних закладів міста та поспілкувалися з учнями 5-6 класів про те, як правильно вирішувати конфліктні ситуації в шкільному середовищі.
Школа передбачає не тільки процес навчання, а й спілкування з вчителями, однокласниками та учнями інших класів. Інколи така взаємодія закінчується конфліктами. І це засмучує усі сторони протистояння. кого Оксана Білоброва.
Крім цього, в ході діалогу з патрульними діти закріпили свої знання у сфері безпеки дорожнього руху та отримали ряд відповідей на запитання, що входять до компетенції інспекторів.
На останок школярі подякували поліцейським за змістовний і цікавий діалог та пообіцяли робити все можливе, щоб конфліктних ситуацій в учнівському середовищі було менше.
Пише Патрульна поліція Кропивницького.