Патрульні вивчали норвезький досвід у пошуку людей

 • 3 лют. 2017 09:35
 • 800
  • Новина Патрульні вивчали норвезький досвід у пошуку людей Ранкове місто. Кропивницький
   
  Представники патрульної поліції вивчали норвезький досвід у пошуку та порятунку людей
  1 лютого в Льотній академії НАУ відбулася прес-конференція на тему: «Проект Україна-Норвегія: пошук та порятунок. Перший крок- вивчення норвезького досвіду».
  Нещодавно українська делегація, до складу якої увійшли керівництво патрульної поліції, представники Льотної академії НАУ та Управління ДСНС в області, побували в норвезькому місті Будо та отримали знання у сфері пошуку й рятування.
  Учасники делегації відвідали понад 20 установ, які займаються пошуком та порятунком і переконалися у досконалій організації процесу та якісній координації усіх залучених служб.
  «Захід був організований на найвищому рівні. Ми мали змогу побачити справжні операції спасіння та дії як рятувальників, так і представників поліції у реальних ситуаціях небезпеки. Ми всі працюємо задля однієї мети – порятунок найціннішого, що є у кожного з нас, – людського життя, а тому повинна бути чітка і дієва координація всіх структур», - запевнив начальник Управління патрульної поліції Кропивницького Антон Цюцюра.
  Невдовзі в місті мають бути створені сучасні симога більше волонтерів, які будуть проходити навчання в тренувальному центрі на базі Льотної академії.
  Пілотні навчання планують розпочатися вжстеми пошуку рятувального напрямку на прикладі Норвегії, які очолюватиме поліція. Подібний проект дасть змогу залучити до співпраці якое в квітні-місяці з норвезькими представниками.
  Пише сайт Патрульної поліції Кропивницького.