Патрульні затримали нетверезого мотоцикліста з двома неповнолітніми дітьми
4 лип. 2016 11:09
889
2го липня , близько 18-ої години вечора, в Кіровограді на вулиці Короленка, увагу патрульних привернув водій мотоцикла Honda, який керував транспортним заобом без мотошолома та з двома малолітніми дітьми.
В ході перевірки з'ясувалося, у водія відсутні документи на керування транспортним засобом. Патрульні також помітили у мотоцикліста ознаки сп'яніння. Перевірка на алкотестер показала, що вміст алкоголю в крові в 15 разів перевищує норму і становить – 2,77 проміле.
На водія патрульні склали протокол за ст. 130 (керування транспортним засобом водієм, що перебуває у стані сп'яніння) та ст. 126 ч. 1 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб) КупАП.
Шановні водії, пам'ятайте – керування транспортним засобом у стані сп'яніння – є одним з найтяжчих порушень ПДР. Не ризикуйте своїм життям і життям оточуючих.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/awpg7B6f.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/GU9gt0Vp.jpg)