Підприємець хотів нажитися на постачанні неякісної форми для прикордонників

 • 22 трав. 2024 14:00
 • 227
  • Новина Підприємець хотів нажитися на постачанні неякісної форми для прикордонників Ранкове місто. Кропивницький

  Підприємця, котрий запланував реалізувати низькоякісний товар шляхом підкупу військовослужбовця, правоохоронці викрили на Київщині.

  Факт пропозиції та надання директором одного із суб’єктів підприємницької діяльності посадовій особі Держприкордонслужби неправомірної вигоди за сприяння у прийманні військовою частиною речового майна неналежної якості задокументували оперативники Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Центр» спільно зі співробітниками Білоцерківського РУП ГУНП у Київській області.

  Чоловіка затримали на «гарячому» в порядку, передбаченому ст. 208 КПК України, після передачі військовослужбовцю Держприкордонслужби неправомірної вигоди у розмірі 4 000 доларів США.

  Заходи проводились у рамках кримінального провадження за ч.3 ст.369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», за силової підтримки військовослужбовців мобільного прикордонного загону «ДОЗОР» та за процесуального керівництва Білоцерківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.

  Наразі, в рамках вище вказаної статті, фігуранту справи оголошено підозру.