Підприємства Кіровоградського району реалізували промислової продукції на 616,7 млн.грн.

 • 10 лист. 2016 14:07
 • 930
  • Новина Підприємства Кіровоградського району реалізували промислової продукції на 616,7 млн.грн. Ранкове місто. Кропивницький
  У січні–вересні 2016 р. підприємства Кіровоградського району реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 616,7 млн.грн, що становило 3,9% загального обсягу реалізованої продукції по області (підприємствами Олександрійського – 109,3 млн.грн (0,7%), Світловодського – 31,2 млн.грн (0,2%), Знам’янського району – 27,5 млн.грн (0,2%)).На переробну промисловість припадало 86,6% реалізованої продукції району. В обсязі реалізації підприємств переробної промисловості найбільша питома вага припадала на виробництво продуктів нафтоперероблення; какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів; м’яса та м’ясних продуктів. 
  На кожного мешканця Кіровоградського району в середньому припало 16 605 грн. реалізованої промислової продукції. 
  Повідомляє Головне управління статистики у Кіровоградській області.
  Ви знайшли необхідну вам річ на аукціоні Allegro в Польщі? Або в одному з її численних Інтернет-магазинів? Можливо, вас привабили надзвичайно низькі ціни на польських гуртовнях? В будь-якому випадку, вам доведеться відшукати надійний та недорогий спосіб доставки товару з Польщі в Україну або країни СНД. http://best-express.net/uk/main.html пропонує цілу низку послуг, які полегшать вам придбання товарів в Польщі, Англії, Німеччині та інших країнах Європи, та візьме на себе всі питання їх доставки з Польщі до вас. Наш багаторічний досвід перевезення товарів з Польщі в Україну стане вам у пригоді.
  На переробну промисловість припадало 86,6% реалізованої продукції району. В обсязі реалізації підприємств переробної промисловості найбільша питома вага припадала на виробництво продуктів нафтоперероблення; какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів; м’яса та м’ясних продуктів. 
  На кожного мешканця Кіровоградського району в середньому припало 16 605 грн. реалізованої промислової продукції. 
  Повідомляє Головне управління статистики у Кіровоградській області.