«ПДР за п’ять занять». Кропивничан запрошують на експрес-курс безпеки дорожнього руху

 • 13 черв. 2024 14:30
 • 303
  • Новина «ПДР за п’ять занять». Кропивничан запрошують на експрес-курс безпеки дорожнього руху Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр відкрили набір на безкоштовний офлайн-курс, присвячений безпеці дорожнього руху. Навчання складатиметься з 5 занять для початківців, а заняття стартують з 14 червня.

  За словами організаторів, програма навчання побудована навколо загальних тем, тому курс буде в першу чергу корисним для початківців.

  «Курс складатиметься із п'яти занять - кожне відбуватиметься по п'ятницям і триватиме годину-півтори. Теми, які будуть розглянуті на курсі, це загальні положення і терміни щодо безпеки дорожнього руху, відносини водіїв і пішоходів, будова автомобіля, проїзд перехресть та особливості доріг у Кропивницькому», — зазначають у просторі.

  Навчання на курсі проводитиме Олег Кондратенко — інструктор з водіння та викладач теорії у Школі з підготовки водіїв «Автопрофі». Він має 14 років досвіду викладання і десять років досвіду роботи як інструктор.

  «Минулого року Верховна Рада дозволила українцям самостійно вивчати теорію для отримання посвідчення водія. Тож, перед тим як приступати до вивчення правил і до занять із водіння, запрошуємо ознайомитися із засадами безпечного дорожнього руху», — додають в освітньому просторі.

  Заняття будуть відбуватися щоп’ятниці о 14:00. Перше заняття відбудеться у п’ятницю, 14 червня. Для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням.

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.