Пенітенціарії Кіровоградщини привітали зі святом знань школу І-ІІ ступенів № 1

 • 2 вер. 2016 11:38
 • 765
  • Новина Пенітенціарії Кіровоградщини привітали зі святом знань школу І-ІІ ступенів № 1 Ранкове місто. Кропивницький

   

   

  Вересень починається святом знань, просвіти і науки. Це свято молодості та надії і насамперед тих, хто уперше переступає поріг школи. 

  Керівництво управління ДПтС України в області та Кіровоградської установи виконання покарань (№ 14) привітали з чудовим святом підшефне навчально-виховне об’єднання «Спеціальну загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 1 – дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», повідомляє Прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області.

  Відкрила святкову лінійку директор навчального закладу Наталія Станкевич, привітавши усіх присутніх з 1-м вересня та оплесками підтримавши першокласників. 

  З нагоди свята від  управління освіти Кіровоградської міської ради Наталія Василівна нагородила почесними грамотами деяких педагогів свого колективу та членів батьківського комітету. У цей радісний, сонячний день начальник Управління полковник внутрішньої служби Валерій Поліщук привітав учнів та педагогів з новим етапом їхнього життя та побажав дружньої, творчої роботи, терпіння, наполегливості, міцного здоров’я та успіхів! Не обійшлося і без подарунків. Вихованці отримали спортивний інвентар, фрукти та солодощі, які завжди з нетерпінням чекають. 

  Порадував навчальний заклад батьків та гостей і своєю святковою концертною програмою, в якій брали участь не тільки школярі, а й педагоги, за що в знак вдячності отримали щирі посмішки та гучні оплески.

  Після свята першими  до школи невпевнено крокували першокласники, знайомитися з першою вчителькою, сидіти на першому уроці, відкривати для себе світ пізнання.

  На жаль, цього року ми мали можливість на святковій лінійці спостерігати більше дітей з особливими освітніми потребами, ніж у минулому році. Хочеться побажати, щоб у цих стінах вони знайшли справжніх друзів серед однокласників та мудрих наставників серед вчителів.