Пенітенціарії Кіровоградщини проведені спільні навчання груп швидкого реагування

  • 15 вер. 2016 11:36
  • 838
    • Новина Пенітенціарії Кіровоградщини проведені спільні навчання груп швидкого реагування Ранкове місто. Кропивницький

    Серед пенітенціаріїв Кіровоградщини проведеніспільні навчання груп швидкого реагування установ виконання покарань області. 07 вересня 2016 року на базі учбового центру Кіровоградської виправної колонії (№6) спільно з представниками Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС України проведено тренування зведеного загону груп швидкого реагування установ виконання покарань в області, повідомляє Прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області.

    Навчання пройшли під керівництвом першого заступника начальника управління ДПтС України в Кіровоградській області полковника внутрішньої служби Володимира Воробйова.

    До тренувань були задіяні групи швидкого реагування установ області в загальній кількості 21 співробітник. Були відпрацьовані індивідуально-стройові прийоми, колективно-стройові прийоми в складі підрозділу, вивчено групові дії в складі підрозділу з використанням декількох прийомів та розосередження сил та засобів. Продемонстровано  навички та вміння діяти зі спеціальними засобами (протиударними щитами та гумовими кийками) та оцінені спільні дії всіх груп швидкого реагування зі спеціальними засобами в умовах масових заворушень засуджених.