Пенітенціарії підсумували свою співпрацю з громадськими та державними організаціями

 • 24 черв. 2016 09:26
 • 685
  • Новина Пенітенціарії підсумували свою співпрацю з громадськими та державними організаціями Ранкове місто. Кропивницький

  16 червня 2016 року інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградської установи виконання покарань (№14) Наталія Завада з учителем ВЗШ № 38 Сергієм Колісником підвели підсумки проведеної за навчальний рік спільно з громадським та державними організаціями роботи і висловили від імені колективів установ виконання покарань подяку культурним діячам кіровоградської громадськості: Миколі Цуканову та Ользі Краснопольській (галерея «Єлисаветград») за перше в Україні проведення трьох пересувних виставок живопису з майстеркласами, Оксані Ткаченко й Світлані Ушаковій (ОУНБ ім. Д.Чижевського) – за постійно діючий в екстернатному відділенні кінолекторій та Юрію Любовичу – за виступи Кіровоградського муніципального хору в Кіровоградській УВП (№ 14) та Кіровоградській виправній колонії (№ 6).

  Окрім грамот, нагороджені отримали на згадку книги краєзнавчої тематики та словники власне пенітенціарного змісту. Офіційна церемонія вручення «Листів подяки» перетворилася на по-родинному затишну  годину спілкування в мистецько-краєзнавчому центрі галерея «Єлисаветград», у перебігу котрої гості ознайомились з раритетами галереї, почули справжній грамофон та обговорили плани на майбутнє, серед котрих, наприклад, пропозиція створити картинну галерею в межах пенітенціарних установ міста.

   

   

  Наталія Завада