Пенітенціарії взялися за прибирання

 • 22 квіт. 2016 10:33
 • 863
  • Новина Пенітенціарії взялися за прибирання Ранкове місто. Кропивницький

  Немає нічого милішого за рідну землю, але тішитися її красою замало, тому ми повинні берегти та захищати її, аби мати змогу проводити вільний час в обіймах її природи.

  Всім відомо, що тільки спільними зусиллями вдасться зберегти довкілля чистим.

  Тож днями, в рамках щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом», персоналом кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Кіровоградській області, організовано та спільно із засудженими особами, які перебувають на обліку, проведені заходи з благоустрою довкілля:

  Персонал Бобринецького РВ КВІ, спільно із 12 засудженими, за підтримки міської влади, яка забезпечила учасників акції транспортом,  здійснили прибирання навколишньої території біля річки Сугоклія.

   

  Компаніївським РС КВІ було взято участь у впорядкуванні узбіччя автомобільної дороги Олександрівка – Миколаїв.

                    

  В свою чергу, працівники Новгородківського РС КВІ взяли участь закладанні скверу миру біля гуртожитку для переселенців по вул. Криворізькій в смт. Новгородка.

   

  А от співробітниками Новоукраїнського РВ КВІ, спільно із засудженими, проведено впорядкування міського парку,  прилеглої території біля церкви, а також були висаджені квіти біля приміщення інспекції.

   

  Не залишився осторонь та підтримав щорічну Всеукраїнську акцію й персонал Олександрійського МРВ КВІ. Прибирання міста здійснювалося по узбіччю Кіровоградського шосе, обабіч якого знаходиться спортивна авто-мото траса «Вербова Лоза». Учасники заходу вирубували  молоду поросль, ліквідували стихійне сміттєзвалище. До заходу долучилося п'ятнадцять  засуджених, які перебувають на обліку інспекції. Оскільки головне завдання кримінально-виконавчої інспекції – перевиховати засуджених, то подібного роду заходи вкотре доводять, що засуджений - не означає викреслений із суспільства.

   

  Петрівським РВ КВІ було проведено заходи з благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку в смт. Петрове по вул. Чумацькій. 

   

  Олександрівським, Новоархангельським, Знам’янським, Онуфріївським, Ульяновським, Добровеличківським, Світловодським та іншими районними відділами КВІ, спільно із засудженими, проведено прибирання прилеглих територій біля адміністративних будівель.

    

   

  Так, персоналом Устинівського РС КВІ, з дозволу селищної ради було спиляно три сухих дерева біля будівлі, та проведено вапнування бордюрів та стовбурів дерев. Працівниками територіальних відділів кримінально-виконавчої інспекції м. Кіровограда висаджено троянди, полагоджено шпаківню та упорядковано клумби. Співробітниками Новомиргородського РВ КВІ, спільно із засудженими, було очищено прилеглу територію від побутового сміття та сухого гілля дерев, а також ліквідовано стихійне сміттєзвалище. Вільшанським РС КВІ проведено вапнування бордюрів та дерев, впорядковано клумби та прибрано сміття.

    

    

  Маємо надію, що виконана сьогодні робота благотворно вплине на учасників заходів, насамперед на самих засуджених, адже суспільно-корисна праця, як показує практика, є одним із основних чинників, який сприяє їх виправленню та ресоціалізації.

  Проведення такого роду акцій є слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля.

   

  Юлія Любіч