Перший сніг у Кропивницькому

 • 20 лист. 2023 10:00
 • 150
  • Новина Перший сніг у Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький

  Дорожня техніка підтримує безпечний рух транспортними магістралями

  Перший сніг випав у Кропивницькому. Із початком снігопаду спеціалізована техніка КП "Універсал 2005" виїхала працювати на транспортні магістралі Кропивницького.

  Про це повідомив директор комунального підприємства Віктор Панішко.

  За його інформацією, два піскорозкидувачі МАЗ в постійному режимі посипали протиожеледною сумішшю критичні ділянки доріг обласного центру - спуски, підйоми, перехрестя.

  - Станом на ранок на вулицях залишаються також два чергові екіпажі, - інформує Віктор Панішко. - Вони працюють зараз на транспортних магістралях, де у цьому є потреба. Чергові екіпажі підтримуватимуть безпечний стан проїжджої частини доріг Кропивницького.

  Із ночі вичищають від снігу і льоду тротуари та прибудинкові території і працівники міських ЖЕО.

  Інспекція з благоустрою звертається до кропивничан відповідально поставитися до прибирання власних та прилеглих територій від снігу і ожеледиці.

  - Звертаємося до керівників установ, підприємств, організацій усіх форм власності, також до мешканців приватного сектору. Необхідно мати інвентар для прибирання снігу та запастися протиожеледною сумішшю для запобігання утворення наледнів. – закликав начальник інспекції Олександр Брюховецький. - Також звертаємо особливу увагу на місця постійного пересування громадян, а саме: тротуари, сходи, пандуси, проїзди та пішохідні доріжки. У разі ігнорування правил благоустрою на відповідальних осіб будуть складатися протоколи про адміністративні правопорушення для притягнення їх до адміністративної відповідальності.

  Джерело: Кропивницька міська рада