Персонал Добровеличківського РВ КВІ УДПтС України відвідував за місцем проживання засуджених

 • 11 жовт. 2016 14:32
 • 820
  • Новина Персонал Добровеличківського РВ КВІ УДПтС України відвідував за місцем проживання засуджених Ранкове місто. Кропивницький

  04 жовтня 2016 року фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) і старший інспектор Добровеличківського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції здійснили виїзд за місцем проживання жителів с. Липняжка, які перебувають на обліку інспекції.

  Під час виїзду  персонал акцентовав увагу на особах, яких можна віднести до особливої категорії. Так, був відвіданий засуджений П., котрому нещодавно фахівець КВІ допомогла в отриманні статусу інваліда та оформленні пенсії. Вказаний громадянин продовжує перебувати під пильним наглядом співробітників інспекції, так як і він, і його дружина хворіють на туберкульоз та інші соціально небезпечні хвороби. До того ж дружина засудженого вагітна двійнею. Тому з сім’єю проводять роботу усі соціальні та медичні служби Добровеличківського району.

  Зі свого боку фахівець КВІ провів повну оцінку ризику вчинення повторного кримінального правопорушення та здійснено мотиваційне інтерв’ювання, ціль якого – спонукати засудженого до позитивних змін.

  Старшим інспектором кримінально-виконавчої інспекції проведено перевірку виконання правопорушником Б. громадських робіт. Під час перевірки правопорушник прибирав центральну частину села Липняжка. Слід відзначити, що завдяки роботі осіб, притягнених до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засуджених до покарання у вигляді громадських робіт, значні площі сільських територій приведені до ладу, повідомляє Добровеличківський РВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області.