Pin Up 2023: податки та гуманітарні проєкти

 • 18 вер. 2023 10:39
 • 209
  • Новина Pin Up 2023: податки та гуманітарні проєкти Ранкове місто. Кропивницький

  Українське онлайн-казино Pin-Up продовжує працювати, попри складні роки, пов’язані з карантинними обмеженнями та початком повномасштабної війни. Компанія вчасно сплачує податки, а також, продовжує співпрацю з благодійними організаціями, донатить у відповідні фонди, самостійно виконує гуманітарні місії.

  Регулярна сплата податків компанією ПінАп

  За перші 6 місяців 2023 року компанія сплатила понад 1 мільярд гривень податків. За перший квартал 524,7 мільйона гривень, за другий квартал 519,2 мільйона гривень. Щорічний платіж за ліцензію, отриману в 2021 році – 23,4 мільйона гривень. За ці півроку результат зі сплати податків став краще в порівнянні з показниками за 2022 рік, за посиланням https://interfax.com.ua/news/press-release/920986.html детальніше. Тоді компанія перерахувала до бюджету 247,8 мільйона гривень податків та 23,4 мільйона гривень ліцензійного збору.

  Вагомий вклад Pin-Up у благодійність

  Компанія PIN-UP Україна активно займається благодійністю та  донатить у благодійний фонд Pin Up Foundation. З 24 лютого 2022 року Пін-Ап спрямувала 134,8 мільйона гривень на гуманітарні та благодійні проєкти. Гроші пішли на допомогу лікарням, поліклінікам та українцям, які постраждали від війни. Зокрема, PIN-UP Україна закупила понад 300 тонн продуктів харчування та товарів першої необхідності для жителів Донецької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Київської та Чернігівської областей, а також Національної дитячої лікарні «Охматдит», клінічної лікарні «Феофанія», Харківського перинатального центру та Миколаївської лікарні. PIN-UP Ukraine також профінансував перевезення до Європи для реабілітації українських дітей, які перебували в окупації в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Бородянці Київської області.

  Це яскравий показник того, що компанія сфокусована далеко не тільки на власному бізнесі, але й на тому, щоб допомагати іншим.