П’ятнадцять депутатів ВР не проголосували в травні жодного разу

  • 30 трав. 2018 10:15
  • 985
    • Новина П’ятнадцять депутатів ВР не проголосували в травні жодного разу Ранкове місто. Кропивницький
     
    П’ятнадцять народних депутатів не проголосували в травні жодного разу. Всього за місяць відбулося 12 пленарних засідань, на яких було проведено 462 голосування.
     
    Серед депутатів, які не проголосували жодного разу (не натискали «за», «проти», «утримався»): Вадим Рабінович і Юхим Звягільський («Опозиційний блок»), Євгеній Мураєв, Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Костянтин Жеваго, Сергій Мельничук (позафракційні), Петро Сабашук, Віталій Чепинога (БПП), Денис Дзензерський (НФ).
     
    Вказані депутати офіційно пропустили голосування ВР з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження. Окремі з них були присутні в Раді на момент голосувань, однак участі в них не брали. Так, Вадим Рабінович та Юхим Звягільський були письмово зареєстровані на чотирьох засіданнях ВР, Костянтин Жеваго – двох, Віталій Чепинога – семи.
    Також жодного разу в травні не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін («Опозиційний блок»), Сергій Клюєв (позафракційний) та Олександр Онищенко (позафракційний). Не голосували також В’ячеслав Константіновський, який написав заяву про складання депутатських повноважень і Надія Савченко, яку утримують під вартою.
    Частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них є низка відомих прізвищ. Так, Віталій Хомутиннік проголосував лише 11 разів, Роман Зварич – 15, Сергій Ківалов – 22, Олесь Довгий – 30, Наталія Королевська – 39, Олександр Вілкул – 40 із 462.
     
     
    «У травні 71 народний депутат пропустили 90% голосувань Ради. Це вдвічі більше, ніж у квітні, і загалом є найгіршим показником із січня 2018 року, коли майже не голосували 127 нардепів. Також цікаво, що частина політиків вже офіційно оформили відпустки. Попри це травень був відносно продуктивним місяцем у роботі ВР. Загалом було прийнято понад двадцять законодавчих актів, серед яких закон про трансплантацію органів. Також у першому читанні було прийнято скандальний законопроект щодо заборони пальмової олії та розблоковано діяльності Держбюро розслідувань», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.
     
    Інформація в рамках проекту "Дослівно".
    Прес-служба ВГО «КВУ»
     
    Нагадаємо: Заява Європейського Союзу щодо низки справ політично ув’язнених