Пляжі – у зоні особливої уваги рятувальників

  • 30 лип. 2016 08:48
  • 1095
    • Новина Пляжі – у зоні особливої уваги рятувальників Ранкове місто. Кропивницький

    Купальний сезон ще триває, і до Служби порятунку мало не щодня надходять повідомлення про нещасні випадки на воді, які стаються як у Кропивницькому, так і в інших населених пунктах області. Погода нині сприяє, тож люди й намагаються перечекати спеку поближче до води, хоча офіційно відкритих пляжів на Кіровоградщині не так вже й багато. У зв’язку з цим рятувальники не припиняють проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження загибелі на водоймах  в усіх багатолюдних місцях відпочинку та на стихійних пляжах, інформує прес-служба У ДСНС в області.

    28 липня працівники Управління ДСНС в області провели перевірку дотримання громадянами правил безпеки на воді у Світловодському районі. Рятувальники поспілкувалися з відпочивальниками, нагадали їм вимоги безпечного відпочинку та роздали застережні листівки. Особливо фахівці Служби порятунку застерегли молодь від сміливих експериментів - стрибків зі скелястих берегів, мостів, дамб або інших непристосованих споруд, які часто закінчуються трагічно. Нагадали відпочивальникам про небезпеку купання у нетверезому стані, після тривалого перебування на пекучому сонці, у місцях зі швидкою течією, а також в обов’язковому порядку закликали громадян відповідально ставитися до власної безпеки.

    Шановні громадяни! Не нехтуйте порадами фахівців, коли мова йде про власну безпеку. Будьте обережні, бережіть життя і здоров’я своє та своїх рідних!