Пілоти з Кіровоградщини візьмуть участь у найбільшому авіаційному фестивалі

 • 16 вер. 2016 09:14
 • 884
  • Новина Пілоти з Кіровоградщини візьмуть участь у найбільшому авіаційному фестивалі Ранкове місто. Кропивницький

  Три дні поспіль з 16 по 18 вересня у Києві буде проходити авіаційний фестиваль «Ukraine Avia Fest», передає УНН.

  Це найбільший щорічний авіаційний фестиваль в Україні, який проводиться з 2013 року. Захід проводиться в Державному Музеї Авіації, де є експозиція з 100 експонатів авіатехніки, в тому числі три тематичні експозиції: штурманської, рухової і дальньої авіації.

  У цьому році на фестивалі будуть представлені і два літаки (Як-52) з Кіровоградської області – з клубу в Федорівці. Льотчики з ДОСААФ планують блиснути майстерністю на цьому заході. Вони є чемпіонами по аеробатіці – тільки днями привезли нагороди в рідне місто.

  Про програму фестивалю – в п’ятницю, 16-го вересня очікується урочисте відкриття, демонстраційні польоти, в суботу буде гонка двигунів ЯК-40 і демонстраційні польоти. Учасники фестивалю будуть спостерігати більше 30-ти туристичних і спортивних літаків в небі і на землі, буде авіація спецпризначення (Нацгвардії і ГСЧС). Будуть спеціальні гості: літаки Харківського аероклубу, а також легкі вертольоти і автожири, модернізовані вертольоти АТ МоторСіч Мі-8МСБ і Мі-2МСБ. Працюватиме експозиція БПЛА, радіомоделей і Дронов.

  Для дітей – авіатренажер, парашутний атракціон, лазертаг, ляльковий театр, заїзди на електромобілях, Експеріментаріум і Авіа і Радіо гуртки, а також миття літака.

  Місце проведення: м.Київ, вул. Медова,1, Державний Музей Авіації.