Поліцейських Кіровоградщини привітали з Днем захисника України

 • 12 жовт. 2016 18:02
 • 1243
  • Новина Поліцейських Кіровоградщини привітали з Днем захисника України Ранкове місто. Кропивницький

   

  Урочисті заходи відбулися за участі очільника обласного главку поліції Сергія Кондрашенка, голови профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Валерія Шевчука, представників керівництва області та міста.

  Сергій Григорович від імені всього колективу поліції звернувся до колег зі словами привітань та вдячності за службу.

  «14-го жовтня на території держави вшановують сильних та хоробрих захисників, людей, які присвятили життя збереженню незалежності своєї країни. Сьогодні, в першу чергу, дякуємо працівникам поліції – учасникам антитерористичної операції та бойових дій в умовах неоголошеної війни на Сході, за виявлені сміливість, звитягу і наполегливість під час виконання службових завдань. Із нагоди Дня захисника України від Головного управління Національної поліції області та обласної профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ ви отримаєте відзнаки «За відвагу та мужність», – зазначив полковник Кондрашенко.

  Загалом понад півсотні поліцейських із різних підрозділів та органів поліції були заохочені нагородами, які вручив голова Профспілки Валерій Шевчук.

  Від міської ради та виконавчого комітету кілька правоохоронців отримали Грамоти.

  Також шеф поліції області поздоровив присутніх на урочистостях ветеранів ОВС – Андрія Михейовича Загороднього та Володимира Григоровича Підопригору, які днями відзначали своє свято.

  «Прийміть найщиріші вітання та подяку за те, що і тепер продовжуєте працювати разом із нами, підтримуєте слушними порадами та надихаєте молоде покоління на чесну і самовіддану роботу із захисту безпеки людей та спокою на рідній землі», – підкреслив Сергій Кондрашенко, звертаючись до старших колег.

  Сивочолим ветеранам очільник поліції Кіровоградщини вручив відзнаки «За службу державі».

  Продовженням урочистих заходів став святковий концерт профспілкового вокально-інструментального ансамблю «Офіцери», пише Сектор комунікації поліції Кіровоградської області.