Поліція заарештувала обкрадачів комор кропивничан
19 січ. 2017 11:37
1115
Злочини скоювали троє мешканців обласного центру, віком 51, 31 та 34 років. За попередніми даними, впродовж грудня зловмисники встигли «обчистити» півдесятка сховищ в багатоповерхівках міста та біля них. За такі дії особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
До Кропивницького відділу поліції надійшла низка повідомлень про крадіжки з підсобних приміщень місцевих жителів.
Злодії обкрадали комори, розташовані у під’їздах будинків та поряд з ними. Вночі, зламуючи замки, зловмисники потрапляли всередину, звідки забирали все цінне, що потрапляло на очі: велосипеди, металеві вироби, роутери, вудочки. Викрадене поплічники продавали, а кошти витрачали на власні потреби.
«Отримавши оперативну інформацію, правоохоронці вийшли на слід зловмисників. Чоловіків було запрошено до відділу поліції для дачі показів. Наразі триває досудове слідство, розпочате за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Відповідно до санкції статті за вчинене зловмисникам загрожує ув’язнення терміном від 3 до 6 років. Речові докази частково вилучено», - повідомив начальник Кропивницького відділу поліції Дмитро Авдієнко.
Як з’ясувалося, двоє з викритих осіб вже відбували покарання за крадіжку та шахрайство.
Кропивницький відділ поліції Кіровоградської області.