Поліцію Миколаївської області очолить правоохоронець з Кіровограду

  • 11 лип. 2016 13:26
  • 1112
    • Новина Поліцію Миколаївської області очолить правоохоронець з Кіровограду Ранкове місто. Кропивницький

    Кіровоградець очолить поліцію Миколаївської області. Прo це пoвідoмляє Depo.Кірoвoгрaд з пoсилaнням нa "Преступности.нет".

    "В Миколаївській області може бути представлений новий керівник. Станом на сьогодні, єдиним претендентом на посаду є полковник поліції Сергій Колесник, який з 2014 року служив на керівних посадах в Донецькому ГУ МВС в зоні АТО", зазначає видання.

    Довідка: Колесник Сергій Павлович народився 5 червня 1971 року в місті Кіровограді. З 1995 по 2012 рік пройшов службовий шлях від оперуповноваженого до заступника начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Кіровоградській області. З 2012 по 2014 рік очолював відділ управління карного розшуку щодо розкриття злочинів проти особистості ГУМВС України в Кіровоградській області. У 2014 році перейшов на службу в Маріупольське міське управління міліції на посаду начальника кримінальної міліції. У 2015 році Сергій Колесник очолював Маріупольське МУ ГУМВС України в Донецькій області. З липня 2015 року - заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області - начальник кримінальної міліції.