Польські страйкарі планують цілодобове блокування руху ваговозів на напрямку пунктів пропуску «Медика-Шегині»

 • 27 лист. 2023 15:30
 • 4017
  • Новина Польські страйкарі планують цілодобове блокування руху ваговозів на напрямку пунктів пропуску «Медика-Шегині» Ранкове місто. Кропивницький

  Згідно з інформацією, яку українським прикордонникам надали польські колеги, громадська акція з блокування руху вантажівок біля польського пункту пропуску «Медика», що навпроти українського «Шегині», від 27 листопада може відбуватися цілодобово.

  Нагадаємо, що до цього, з 23 по 26 листопада, страйкарі обмежували рух вантажного транспорту з 9 до 20 години.

  Станом на ранок сьогодні на цьому напрямку в чергах на території Польщі в бік України перебувало 1400 вантажних транспортних засобів.

  Зазначимо, на цей час учасники акцій здійснюють блокування руху на 4 напрямах через українсько-польський кордон, де забезпечується пропуск автомобілів масою понад 7,5 тонни з вантажами.

  Зокрема, з 6 листопада страйкарі суттєво загальмували рух вантажівок через пункти пропуску «Корчова – Краківець», «Гребенне – Рава-Руська» та «Дорогуськ – Ягодин». Сьогодні зранку на цих напрямках у бік України в чергах перебувало 2100 вантажівок. З 23 листопада розпочалися дії, під час яких у денний час обмежувався рух вантажівок через пункт пропуску «Медика – Шегині». Відсьогодні, як зазначалося вище, це блокування може стати цілодобовим.