"Попри все"

 • 11 груд. 2023 12:30
 • 292
  • Новина «Попри все» Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому стартувала виставка творів учнів художньої школи імені Осмьоркіна

  З нагоди дня народження художника і педагога Олександра Осмьоркіна Кропивницька художня школа, яка має честь носити його ім’я, традиційно влаштовує виставки в меморіальному музеї митця. Тривають вони в рамках артпроєкту «Галерея дитячого мистецтва».

  Цьогоріч виставка з символічною назвою «ПОПРИ ВСЕ» особлива, адже представлені на ній учнівські доробки створені саме в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, у виставочних залах якого з жовтня 2023 року проводяться заняття навчальних класів школи. Музей в умовах воєнного стану став справжнім артукриттям для юних художників та їх наставників, які й під час повітряної тривоги мають змогу продовжувати оволодівати знаннями з образотворчого мистецтва в підвальному приміщенні музею, визначеному місцем укриття.

  Експозицію складають понад 70 творчих робіт учнів 1-4 класів та підготовчої групи, виконаних під керівництвом викладачів Ганни Тимофієнко, Тетяни Бондар, Ірини Зантарії, Юлії Захар’їної, Любові Кир’янової, Олександри Кузнєцової, Поліни Одуд, Володимира Плітіна, Ігоря Тимофієнка та Романа Ткаченка. Тут представлені натюрморти, портрети, інтер’єрні та сюжетні композиції. В малюнках, виконаних олівцем, пастеллю, гуашевими та акварельними фарбами, яскраво відображений творчий потенціал кожного автора.

  Особливо вражають малюнки наймолодших учнів, присвячені героїчному сьогоденню України. Недарма саме підготовчій групі, яку веде відмінник освіти Ірина Зантарія, доручили розписати військові каски та уламки від снарядів на замовлення 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго для благодійної акції до Дня Збройних Сил України. Доповнюють виставку фото учнів та викладачів школи, які навчаються і працюють в умовах воєнного стану попри все з вірою в Перемогу України.

  - Виставка до дня народження видатного митця для учнів художньої школи завжди хвилююча подія. Експозиція цього року особлива тим, що створена саме в стінах музею, який став для наших учнів другою затишною домівкою. Педагогічний колектив, учнівська та батьківська спільноти щиро вдячні за надану можливість плідно працювати. Виставка дитячих робіт викликає позитивні емоції та спонукає до світлих думок, вселяє впевненість в перемогу добра, краси і мистецтва, - зауважила директорка художньої школи Ганна Тимофієнко.

  Джерело: Кропивницька міська рада