Пошуки кваліфікованих фанатів тривають

 • 17 жовт. 2016 09:24
 • 999
  • Новина Пошуки кваліфікованих фанатів тривають Ранкове місто. Кропивницький

  11 -го та 13-го жовтня 2016 року в приміщенні регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області відбувся конкурс на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста ТСЦ №3545 РСЦ МВС в Кіровоградській області, начальника ТСЦ №3541 РСЦ МВС в Кіровоградській області, провідних спеціалістів відділу ОРЄР РСЦ МВС в Кіровоградській області, спеціаліста сектору юридичного забезпечення РСЦ МВС в Кіровоградській області, головного спеціаліста – експерта РСЦ МВС в Кіровоградській області, а також  начальника ТСЦ №3545 РСЦ МВС в Кіровоградській області.Конкурс було проведено у відповідності до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою КМУ від 25 березня 2016р. № 246, що забезпечило Конституційне право рівного доступу до роботи в державному органі громадян України, де участь міг брати кожен громадянин України з відповідною освітою, вільним володінням державною мовою та досвідом роботи – у визначених законодавством випадках.

  Особи, що претендують на заміщення вакантних посад державних службовців в РСЦ МВС в Кіровоградській області, перевірялись на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», « Про запобігання корупції» та положень профільних нормативно-правових актів, що стосуються специфіки та функціональних повноважень структурних підрозділів РСЦ. Після оцінювання рівня знань кандидатів, конкурсною комісією їм буде повідомлено про результати конкурсу протягом трьох робочих днів після його завершення відповідно до чинного законодавства України.

  Для забезпечення прозорості проведення конкурсу представникам громадськості було надано можливість подати заявку щодо участі в конкурсі в якості спостерігачів. Отож, таке бажання виявили та були присутніми на конкурсі представник ГО «Самооборона Майдану» В. Скляренко, представник ВГО «Ніхто крім нас» В. Андрейченко, ВГО «ТУО» І. Ковтуненко.Таким чином, спостерігачі  вкотре могли особисто впевнитись у відкритості проведення даного конкурсу, а керівництво РСЦ МВС в Кіровоградській області займає чітку позицію повної прозорості, завжди йде назустріч громадськості, вислуховує та бере до уваги кожну пропозицію, висловлену громадянами.

  За інформацією прес-служба регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській обл.