Працевлаштуванням засуджених на Кіровоградщині займаються пенітенціарії спільно з центрами зайнятості

 • 14 лип. 2016 15:56
 • 1092
  • Новина Працевлаштуванням засуджених на Кіровоградщині займаються пенітенціарії спільно з центрами зайнятості Ранкове місто. Кропивницький

  12 липня 2016 року на базі  районного центру зайнятості з засудженими, які перебувають на обліку в Маловисківському районному відділі кримінально-виконавчої інспекції, проведено інформаційний захід, спрямований на обізнаність про вакантні посади та можливе працевлаштування.

  Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг розповіла учасникам заходу як практично вести пошук роботи,  яку інформацію можна знайти на інформаційних стендах з вакансіями, а також поінформувала присутніх про пошук роботи з використанням різних джерел.

  Основною метою заходу  було спонукати до  працевлаштування дану категорію громадян, оскільки практика показує, що саме офіційно працевлаштована людина – у зв’язку з постійною зайнятістю та виконанням чітких вимог роботодавця, стає дисциплінованою, відповідальною, а також, спілкуючись у  колі оточуючих його колег, розвивається шляхом отримання навиків та досвіду, що є вагомим  фактором  для виправлення  та ресоціалізації засуджених осіб. Також присутніх було ознайомлено із робітничими професіями, актуальними на ринку праці, за якими центр зайнятості навчає безробітних за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

  У подальшому запланована співпраця та проведення спільних заходів Маловисківського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції та районного центру зайнятості, направлених на виправлення та допомогу в соціальній адаптації людей, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.

  Інна Дишлова