Працівники Одеської магістралі відзначили Всесвітній день вишиванки
19 травня працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» прийшли на свої робочі місця в національному вбранні та приєдналися до Всесвітнього дня вишиванки. Тому ювілейний десятий рік святкування цього дня на підприємстві пройшов в особливо позитивній та патріотичній атмосфері, з радісними та яскравими емоціями. Адже гасло сьогоднішнього дня: «Вдягни вишиванку – зроби цей день яскравим!», повідомляє прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».
Колоритне національне вбрання одягнули в управлінні філії, дирекціях залізничних перевезень, структурних підрозділах, вокзалах та станціях. Залізничники дістали з шаф свої улюблені сорочки-вишиванки, а деякі працівниці підійшли до створення свого образу дуже творче, додавши до нього біжутерію, коралі та прикраси ручної роботи.
З дуже піднесеним настроєм залишилися й пасажири, яких у вишиванках зустрічали касири та інші працівники вокзалів.