Працівники по справах дітей завітали до неповнолітнього додому

 • 13 лют. 2017 09:33
 • 928
  • Новина Працівники по справах дітей завітали до неповнолітнього додому Ранкове місто. Кропивницький
   
  Персонал Новомиргородського районного відділу пробації провели перевірку неповнолітнього за місцем проживання.
  З метою з’ясування стану  житлово-побутових умов проживання неповнолітнього, відносно якого за рішенням суду прийнято рішення про складання досудової доповіді, 09.02.2017 року персонал Новомиргородського районного відділу пробації спільно з фахівцем районного центру СССДМ Ярославом Заруднім, головним спеціалістом служби у справах дітей Новомиргородської РДА Вікторією Бурлаковою, та представниками Йосипівської сільської ради здійснили виїзд за місцем проживання останнього. 
    Під час відвідування було оглянуто місце проживання обвинуваченого, визначено рівень забезпеченості найнеобхіднішими засобами життєдіяльності, обговорено найближчі плани та перспективи облаштування побуту. Разом з тим, одним із завдань даного відвідування було встановлення кола оточення та виявлення осіб, які можуть негативно впливати на поведінку підлітка, а також отримання об’єктивної інформації про особистість неповнолітнього від сусідів та жителів села. 
   З батьком неповнолітнього, який перебуває на обліку районного відділу пробації, була проведена бесіда щодо якісного та повноцінного виконання батьківських обов’язків, як однієї з ключових передумов формування особистості неповнолітнього.
   
  Євгеній Балакін
  Фахівець Новомиргородський РВ пробації.