Правоохоронці привітали малюків із сиротинця з Днем захисту дітей

 • 31 трав. 2016 17:16
 • 984
  • Новина Правоохоронці привітали малюків із сиротинця з Днем захисту дітей Ранкове місто. Кропивницький

  Зустріч, як і завжди, була довгоочікуваною та хвилюючою. Гості завчасно потурбувалися про те, як саме порадували малят, які, уже традиційно, підготували святковий концерт., інформує сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області.

  Начальник Головного управління Національної поліції Кіровоградщини Сергій Кондрашенко разом із керівником поліції охорони області Володимиром Луньовим приїхали з подарунком. Новенький телевізор для ігрової кімнати та кілька десятків повітряних кульок, якими малята одразу ж прикрасили зал, створили потрібну атмосферу для хорошого свята.

  Усміхнені і щасливі від уваги до себе, діти метушилися та із задоволенням спілкувалися з правоохоронцями, розповідали віршики, співали і танцювали. Незважаючи на зайнятість поліцейських, малеча радувала їх своїми виступами майже годину.

  «У цьому закладі намагаюся бувати частіше. Зрозуміло, що у такий особливий для них день, неможливо було відкласти «гостини», – розповідає шеф поліції області Сергій Кондрашенко. – Порадившись із колегами, прийняли рішення придбати для малят телевізор, аби вони дивилися мультики, розвивалися та росли розумними і щасливими на радість усім нам. Хотілося б, звичайно, щоб дітки зустрічали якомога більше гостей та отримували подарунки, бо для них це дуже важливо».

  «Наші шефи завітали напередодні свята і ми вдячні їм за постійну увагу, – каже головний лікар будинку дитини Петро Пастух. – Звісно, що ми робимо все можливе, аби малюки були забезпечені найнеобхіднішим, та допомога з боку наших друзів із поліції завжди вчасна і потрібна. Спасибі особисто Сергію Григоровичу за його чуйне ставлення до проблем інших людей та підтримку».